תיעוד לקוחות בכניסה לעסק – לשמור את הלקוח קרוב

בימים אלו הוציא משרד האוצר הנחיה כי, על כל בעל עסק לעמוד בתנאים ספציפיים של התו הסגול בכדי למנוע הדבקה והתפשטות של מחלת הקורונה. בין התנאים הללו, על בתי עסק וחנויות המקבלות לקוחות פרונטאליים באופן יומיומי לתעד את פרטי הלקוח ומועד השהות שלו במקום העסק.

מעבר לכך, על מנת למנוע התקהלות של מספר רב של אנשים, יהיה על הלקוחות להמתין מחוץ לפתח החנות או הסופר במרחק של כ-2 מטרים מאחד לשני.

תן לתו הסגול להגדיל את מאגר הלקוחות שלך

בעקבות התקנות הללו ניתן להבחין בתורים על גבי תורים של אנשים ברחובות המרכזיים בערים השונות. כולם ממתינים עם מסיכות כדי להיכנס לחנויות ורשתות שונות על מנת לרכוש מזון, חומרי יצירה לילדים שבבית או כל דבר בסיסי אחר.

דיוור מידע ושיווק ללקוחות חדשים

בראייה עסקית, ישנו קהל רחב העומד מחוץ לעסק שלך ויכול להצטרף למועדון הלקוחות הקבוע שלך. כמו שאומרים, הגיע הזמן לעשות לימונדה! אף אחד לא אוהב לבזבז את הזמן- יש הרבה דברים אחרים שהם מעדיפים לעשות מאשר להמתין בתור, אך אין להם ברירה ולכן, כדאי לנצל את הזמן הזה.

הכר את >> זיהוי הלקוחות הדיגיטאלי !

הכלי הבא שיאפשר לך יחד עם העמידה בתקנות, הגדלה של מאגר הלקוחות ולהתחיל לדוור להם מידע חשוב אודות העסק והשירותים שלו.
כלומר, לאפשר לך להשאיר אותך קרובים אליך!

בזמן שעומדים בתור עפ"י ההנחיות החדשות על הלקוח לרשום פרטים ולעבור מדידת חום ע"י אחד מצוות העובדים, עם שלב מילוי הפרטים תתועד כניסתו ופרטיו נבקש את רשות הלקוח, להוסיף אותו למועדון הלקוחות שלך. 

אנחנו נדאג לשמור עבורך את המידע ואת הלקוח קרוב, גם לאחר שיעזוב את המקום.

זהו הצעד החכם והנכון ביותר עבורך על מנת לשמור על פעילות עסקית רציפה ותקינה.

מה אנחנו עושים עבורך?

אנו נקים עבורך את המערכת בעמדה נוחה, נסנכרן את הנתונים של הלקוח באופן מלא, נשמור עבורך את הנתונים במאגרים שלנו באופן מאובטח ביותר על מנת שתוכל לדוור להם בעתיד. בהחלט לימונדה!

מלא את הפרטים בטופס ונציג מטעמנו ייצור עמך קשר בהקדם האפשרי