אודות

קוקו. הופכים את תהליך המכירה שלך ליעיל יותר

קוקו. הופכים את תהליך המכירה שלך ליעיל יותר

הכירו אותנו.

"קוקו קופות ודיגיטל" קיימים משנת 1986 ואנו מתמחים בניהול תהליכי מכירה אונליין + אופליין.
אנו מפתחים את כל הכלים המקצועיים שתפקידם להניע לקוחות לעסק שלכם ולאפשר תהליך מכירה מהיר, פשוט וקל.

אנו מתמחים בכל הפלטפורמות באינטרנט, החל באתר אינטרנט תדמיתי, מכירתי או הקמת דף נחיתה, דרך מערכות CRM – Customer Relationship Management, אפליקציות חכמות ועד קופות ממוחשבות המותאמות בדיוק על פי הצורך של העסק ולא על פי מוצר מדף כזה או אחר.

אנחנו אוהבים לתת שירות ואנחנו עושים אותו טוב מהר ויעיל

יש לנו את הכלים שיהפכו את העסק שלכם ליעיל ומצליח יותר.

המוצרים שישפרו לכם את תהליך המכירה

אתרי תדמית ומכירה

מערכות CRM

שיווק דיגיטלי

תוכנות קופה לעסק

אפליקציות לתפעול העסק

לקוחות מספרים עלינו

שרונה בן אור:
קרא עוד
טוב, עברתי מספר גלגולים עד שהגעתי לגיא, ומה שניסו אחרים עם הבטחות מכאן ועד הודעה חדשה, גיא בפחות מ- 3 חודשים סלל את דרך המלך והוא פשוט ממשיך , כי זה גיא אדם עם נשמה ענקית, איש מקצוע נדיר, השירות יותר ממצויין, תמיד נכון לעזור גם אם הוא נמצא "מעבר לים" דואג ואכפתי ללקוח. האמת? הופכת והופכת מחפשת את המילה הנכונה לומר תודה ענקית לאיש שמעבר להיותו בעל מקצוע, אכפתי קשוב הוא פשוט מלאך דוגמא ומופת תודה גיא זו מילה קטנה🙏
שרית עדי תקשורת בינאישית:
קרא עוד
מר אדריאן 2 דברים טובים קרו לעסק שלי הראשון שהבנתי שאני צריכה להיעזר במומחה והשני שקיבלתי המלצה על ה-מומחה! אדם שעושה את העבודה מכל ה❤ הליווי ,הסובלנות, הקדשת הזמן, המסירות האינסופית!!!, השירותיות, ההכוונה והאיכפתיות. גיא אתה רואה את ההצלחה שלי כהצלחה שלך , אתה מסור כאילו זה העסק שלך. מאחלת לכולם גיא אדריאן לקידום ברשת. תודה רבה על הכל. אין כמוך!
נהריס:
קרא עוד
גיא אדם מדהים שירותי בטירוף תמיד בצד הלקוח ורואה את הטוב של הלקוח חסרים אנשים כמוך בשוק תודה על הכל..
אלה נוה - שמלות כלה נינוחות:
קרא עוד
גיא והצוות המסור שלצידו הם בראש ובראשונה אנשים מקסימים עם תודעת שירות ונתינה. תמיד קשובים ונכונים להבין. אני מרגישה בטוחה ורגועה כשהם מלווים אותי ואת העסק שלי. תודה רבה, מצפה להמשך דרך משותפת❤
מעיין שחם רביב:
קרא עוד
אני עצמאית כבר מעל עשור, מעולם לא הייתי ממוללת את עצמי ומעצבת כך את העסק שלי אני מרגישה נוכחת מיוחדת בולטת, היחס של גיא זה כאילו אני ואין עוד אחת הצוות מקצוען ברמות הכי גבוהות שפגשתי ואת כל הנתינה הזו אני לוקחת כחלק מהעסק שלי ללמוד איך באמת למנף במילה מדויקת וניראות מושכת ונכונה להיום. גיא תודה keep up the good work ❤️
הקודם
הבא

יעקב (קוקו) אדריאן הקים את "קוקו אלקטרוניקה" בשנת 1986, שנה בה ראשוני המאזניים האלקטרוניים נכנסו למגזר העסקי בישראל.

קוקו התאהב בתחום, בטכנולוגיה ובקשר האישי עם הלקוח והחל מיד בשיווק המוצרים הראשונים בירושלים.
עם השנים, גם נושא הקופות הרושמות ולימים, גם המאזניים האלקטרוניים נכנסו למגזר העסקי וקוקו החל מעבר למכירה, גם בשירות ותיקונים לקופות, משקלי דלפק, משקלים תעשיתיים וכו' בירושלים וסביבתה.

אחד הנושאים העיקריים שעמדו לנגד עיניו היו השירות ללקוח, קוקו עשה הכל על מנת שהלקוח לא יהיה תקוע ללא יכולת לעבוד ופעל תמיד במהירות על מנת לאפשר את תיקון התקלה במהירות וביעילות, בדגש על מקצועיות ללא פשרה.

משנת 1986 ועד היום התווספו לקוחות רבים ומרוצים למאגר החברה אשר כיבדו ואהבו מאוד את קוקו, את יושרו, מקצועיותו ואהבתו לכל אדם.
קוקו נפטר בינואר 2016 בגיל 81.

את המשך דרכה של החברה מנהל כיום בנו של קוקו, גיא ובני משפחה נוספים וממשיכים את דרכו הן בידע המקצועי והן באופן השירות, שירות שכאמור היה הדבר החשוב ביותר בחברה לאורך השנים והכל תוך כדי הטמעת טכנולוגיות חדשות ומתקדמות לטובת הלקוחות ובתי העסק.